Kurumsal

YK Mühendislik  faaliyet alanları kapsamındaki konularla ilgili belirlenmiş Avrupa ve Dünya standartlarından taviz vermeden hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, gelişen teknolojik yeniliklere araştırma ve eğitime önem vererek uyum sağlayarak bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır.

 

FAALİYET ALANIMIZ

Faaliyet alanlarımız içerisine Plan Proje Taahhüt, Doğalgaz, Klima, Kalorifer, Havalandırma, Pis Su, Temiz Su, Yağmur Suyu, Yangın Söndürme Sistemleri ve Mekanik Bina Otomasyonu sistemleri hizmetleri girmektedir. Bu alanlarla ilgili belirlenmiş Avrupa ve dünya standartlarından kesinlikle taviz verilmeden hizmet sunmaktayız. Konusunda uzman bir teknik kadroya sahip olan firmamız, bilinçli bir sorumluluk anlayışı ile görev yapmaktadır. Gelişen teknolojik yeniliklere, araştırma ve eğitime uyum sağlayarak gelişmeyi her zaman çalışma anlayışımızdaki temel ilke olarak benimsemekteyiz.

 

VİZYONUMUZ          

YK Mühendislik müşteri memnuniyetini değişmez kalite politikası olarak belirlemiştir.Bu amaca uygun olarak hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.